| Scc_Gabi_1996 a întrebat:

Salut, as vrea sa va spun planul meu de viitor, scuzati-ma daca mai am niste greseli, am scris pe fuga. Mi-as dori sa termin 10 clase si sa fac niste calificari, bineinteles, in constructii, si dupa care sa plec in Belgia tot pe aceasta tema... Ce parere aveti?
Imi puteti da niste sfaturi?
Va multumesc din suflet happy
Cum este aceasta tara?
Se fac bani acolo muncind?

Răspuns Câştigător
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Ba.unchiu-miu lucreaza acolo tot in contrustii si face cam 400 de euro pe saptamana (el si inca 3 persoane au echipa, deci au firma lor proprie)

Iar ca tara...produsele sunt destul de scumpe si oamenii sunt mult mai intelegatori decat in alte locuri, am stat cam 2 luni pe acolo si cel putin asa mi s-a parut(nu am lucrat)

Majoritatea vorbesc franceza, deci incearca sa ai macar un nivel de comunicare

Deci, daca ai si cu cine pleca.fa-o

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

HaHaHa. (acest raspuns este un pamflet si sper sa fie luat in considerare ca atare. Sau NU) Bun plan.