| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste idei pentru stilul punk de imbracaminte! adica as vrea sa vad stilul punk din alte puncte de vedere in afara de al meu! Dau Funda!

3 răspunsuri:
| JimmyThePunk a răspuns:

Ai nume/fata/avatar de copil distrus care nu ste nici macar cu ce se mananca punk-ul.
Am dreptate?

| KiddaRux a răspuns (pentru JimmyThePunk):

Chiar imi pare rau d thu...nu pe mine ma cheama jimmy

| JimmyThePunk a răspuns (pentru KiddaRux):

Si mie imi pare rau de mine, nu mai am tigari crying
Daca ai ascultat vreodata green day ( nu mai ascult, ascultam cand mi-am facut contul' ) sunt doua melodii in care este specificat un tip jimmy ( st. jimmy si jesus of suberbia ) de acolo mi se trage username-ul ( In real life ma numesc Alin )