| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Saluthappy As vrea si eu niste statusuri cool cu droguri... O sa primitzi fundita cei cu cele mai multe status. Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Geoops a răspuns:

Nu Toate Sunt Despre droguri, dar sunt faine 100%

Imi injectez adrenalina, imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei, ma termina, simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina
E mai usor sa spui sincer decat sa discuti, copii nu intrati in lumea drogurilor... suntem deja prea multi
Lasă la o parte problemele tale toate, trage incă un fum şi lasă-te pe spate.
După un fum simte şi el senzatia, că noi preferăm tentatia, oricare ar fi destinatia.
Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.
Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima că în scurt timp te lasă la pământ mai rău ca heroina.
Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.
Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!
~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!
~Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
~Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le-ai dat tot ce le’a trebuit si i-ai intors pe dos.

~Azi invatam litera „J", copii. Adica: Jim, Jack, Johnny sau J&B!
~Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis! :-x

cam atatea stiu, sper ca iti plac
funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"De ce sa bei si sa conduci, cand poti sa fumezi si sa zbori" happy