| AlexDoroftei112 a întrebat:

As vrea si eu sa am o prietena deoarece aproape toti prietenii mei am si nu stiu cum sa fac sa ma placa o fata. Am facut 2 ani de fotbal si 3 ani de KickBoxing. Precizez sa spun ca am 14 ani si am un fizic foarte frumos.Nu cred ca nu m-ar place o fata pe mine dar nu stiu cum sa fac sa observ ca ma place o fata sau cum sa prind curaj sa spun la o fata ca o iubesc. Sincer, as vrea sa imi raspundeti la ambele intrebari: Cum as putea sa am si eu o iubita si cum sa imi prind curajul sa spun la o fata ca o iubesc. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e site de matrimoniale și la 14 anișori ai tai, nici măcar nu ar trebui sa-ti faci probleme.

| Rapunzela a răspuns:

Ew, nu fi prost să îi spui că o iubeşti!