| Janel a întrebat:

Salut as vrea si eu sa imi spuneti un doctor urolog bun si un numar de telefon sau adresa unde in gasescwinking doctoru sa fie din Bucuresti! o seara placuta happy astept mesajele voastre...

Răspuns Câştigător
| Am Muzica In vene a răspuns:

Specializare: Urologie
Spitalul: Spitalul clinic de urologie prof. dr. THEODOR BURGHELE (fost Spitalul Panduri)
Localitate: Bucuresti
Telefon: 021. 410. 69. 10
Fax: 021. 411. 10. 55
merit Funda

1 răspuns:
| Fabrizia a răspuns:

Daca mai ai nevoie de recomandare, Dr. Radu Constantiniu de la Centrul Medical Focus (langa Gara de Est) este un medic urolog foarte priceput. Il gasesti lunea si joia pentru consultatii, sau poti suna pentru programare aici: 031 711 15 15.