| i0nut1234 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa stiu, in cazul in care fac sex pentru prima data si folosesc prezervativul, scap de virginitate? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| aimspeşăl a răspuns:

Da, si daca folosesti sau nu prezervativul nu mai esti virgin. Funda?batting eyelashes:*

3 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Virginitatea constă în primul act sexual nu în ruperea himenului. Deci indiferent că o faci cu prezervativ sau fără sau chiar dacă acel himen se rupe sau nu, nu mai eşti virgină.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pui intrebari din astea ar trebuie sa nu ti se dea voie sa faci sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa