| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Aseara am fost afara cu un prieten si mai erau 3 fete.El spune ca una dintre ele ma place(prima fata), adica ea mereu zambeste la toata lumea.Deodata prietena ei ii face incet la ureche(dar am auzit si eu) si mi s-a parut ca a zis ce dragut e baiatul ala.Sunt sanse sa ma placa vreuna? In plus prima fata a avut prieten dar nu se intalnea deloc cu el, ma chema pe mine pe afara.Pentru ca el nu isi dadea interesul.

1 răspuns:
| johnlocks a răspuns:

Normal ca sunt sanse! Dar nu noua trebuie sa ne pui intrebarea astawinking Noroc!