| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Aseara am fost afara cu un prieten si mai erau 3 fete.El spune ca una dintre ele ma place(prima fata), adica ea mereu zambeste la toata lumea.Deodata prietena ei ii face incet la ureche(dar am auzit si eu) si mi s-a parut ca a zis ce dragut e baiatul ala.Sunt sanse sa ma placa vreuna? In plus prima fata a avut prieten dar nu se intalnea deloc cu el, ma chema pe mine pe afara.Pentru ca el nu isi dadea interesul.Dau funda raspunsului cel mai complet, va rog big grin

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, daca avea prieten si te chema pe tine e clar ca ii pareai mai ok decat el. Incearca sa stai doar tu cu ea un timp, sa vezi daca va intelegeti, daca aveti aceleasi gusturi etc. Problema se pune: Tu o placi pe ea? Daca da, success.

| Cupcake666 a răspuns:

Singura modalitate de a afla daca te place vruna este sa le intrebi, dar daca ar fi asa dupa mine as zice sa nu te iei doar dupa semnale astea pentru ca s-ar putea sa se insele atat prietenul tau cat si tu in privinta acestor mici detalii.
Intreaba-le ca nu te costa nimic :*
Bafta big grin!