| Hundrea a întrebat:

Salut, asta vara nu m-am simtit deloc bine, ma simteam obosit.Si acum inca ma mai simt.Si am observat ca si la scoala nu mai sunt atent.De ce oare?

2 răspunsuri:
| AneleAleira a răspuns:

Stres, oboseala cronica, anemie, un deficit de vreo vitamina, diabet, afectiuni ale ficatului sau tiroidei....si asa mai departe. Foarte multe boli si afectiuni pot crea o stare persistenta de oboseala. Dar decat sa te sperii sarind la conzluzii, mai bine te duci la doctorul de familie. Probabil ca iti va da o trimitere pentru analize de sange. Poate ca nu este nimic grav happy Mult succes!

| Kerre a răspuns:

Incearca sa acorzi mai multa atentie sportului/alimentatiei si odihnei.