| alice_2941 a întrebat:

happy astazi la biserica un baiat pe nume mircea {ps.se face preot}ma privea insitent. el ma cunoaste eu il cunosc si eu ma mai uitam din cand in cand la el... odata am iesit afara si el nu ma mai vedea si se uita prin biserica de mine mi-a spus o prietena...si mi-a zambit i-am raspuns la fel:p si susotea cu un baiat uitandu-se la mine:d oare exista sanse sa ma placa? help plz. funda:X:X:X

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Flirt in bisericasmugMai copii nu va invatat doamna de religie ca atunci cand va duceti la biserica trebuie sa fiti atenti la slujba, nu la cat grau a vandut tanti Titina anul asta, nu dupa baietishame on you
Perspectiva de viitoare preoteasa oricum nu e prea fericita. Vorbeste cu el si intalniti-va sa va cunoasteti mai bine. Exclus in cimitir

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce faceti voi? Flirtrati in biserica? Nu-i frumos.
Lasand gluma la o parte; privirile insistente semnifica o invitatie. Nu intr-un local ci intr-o relatie. Da.Sunt sanse sa te placa. Data viitoare faceti cunostinta, vorbiti. Dar, dupa slujba!

pa, pa.

| clauss a răspuns:

Vrei sa te faci preoteasa? e momentul

| AdelinaC a răspuns:

Nu este niciun pacat sa intalnesti baiatul pe care il iubesti la Biserica.Sunt atatea femei care si-au gasit sotul in Biserica, iar faptul ca se duce acolo, vrea sa se faca preot dovedeste ca este serios.Parerea mea este ca daca il mai vezi sa vb cu el si sa va imprieteniti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile baiatului

| alice_2941 explică:

El a trecut a 10-a eu a 8-awinking

| marin_2198 a răspuns:

Alut! happy astazi la biserica un baiat pe nume mircea {ps.se face preot}ma privea insitent. el ma cunoaste eu il cunosc si eu ma mai uitam din cand in cand la el... odata am iesit afara si el nu ma mai vedea si se uita prin biserica de mine mi-a spus o prietena...si mi-a zambit i-am raspuns la fel:p si susotea cu un baiat uitandu-se la mine:d oare exista sanse sa ma placa? help plz. funda:X:X:X