| Andrei666111 a întrebat:

Aveți idei de ce poți face noaptea in afara sa dormi

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Să stai pe TPU și să asculți muzică ((=
Sfatul meu e să dormi noaptea. Pentru că alții și-ar dori să se poată bucura de un somn liniștit noaptea. Sau de somn în general.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa conduci masina, e misto noaptea sa vezi drumul luminat de faruri si mai multa liniste fara trafic

| darrio2007 a răspuns:

Privesti la televizor pana te ia somnul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa citesti, sa te joci, sa vorbesti cu cineva sau sa lucrezi al un proiect.

| Catrice a răspuns:

Sa dai o petrecere in pijamalehee hee

| PainTech a răspuns:

Poți să nu dormi.

| al0o0o0 a răspuns:

Poți sa te plimbi cu mașina, sa te uiți la serial, sa stai pe ome, sa vorbești cu prietenii sau chiar sa gătești