| daniela_9291 a întrebat:

azi am aflat niste chestii despre un tip de la mine din oras.Deci tipul este satanist. El vine mereu intr-un loc din mijlocul orasului meu(buzau)chiar daca este in mijlocul orasului nu multi cunosc locul, este un fel de labirint.
Baiatul acesta practic se joaca cu oamenii, fac ce vor din ei, dispare, apare din senin, se uita in ochii tai si iti spune ce sentimente ai si pentru cine ai.Prima data nu am crezut, dar acea prietena a zis ca ma duce ea la el sa vad ca exista. Poate multiplica lucruri. ex:a luat o bila si din acea bila a facut mai multe bilute care s-au asezat in asa fel incat a format un cerc. I-a zis prietenei mele sa nu mai pronunte niciodata cuv:satana fiindca are o putere mare. Tipul se imbraca in negru, cu haine ciudate.
A zis ca daca cineva vrea sa se faca satanist a zis ca o sa poata sa faca ce face si el.
Practic am ramas marcata de ce am auzit, imi este frica, ce este acel om daca este om? cine imi poate explica ii dau funditawinking

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E doar un magician mai excentricoh go on
Si eu de exemplu daca invat nu stiu cati ani despre trucuri magice si iau asupra mea numele de inger sau sfant o sa vina lumea buluc la reprezentatiile mele sa vada un om cazut in cap din rai
Numele lui atrage atentia. Ce face el, tine de domeniu stiintelor exacte

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu nu stiu chiar vreau sa stiu ce cred altii si mie mi-ar fi frica bine ca nu stau in Buzaulaughing:Xdar mi-ar placea sa-mi ghiceasca sentimentelehappycred ca e ceva dra trimis de D-zeu! este trimis cu u scop!

| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Satanism, hmmm, ce stiu eu despre satanisti este ca ei il venereaza pe,, Mikidutza" si chestia cu multiplicatul, nu cred ca e adevarat, sau cine stie poate o fi vreun iluzionisthee hee. Dar totusi nu ar trebui sa intri in conflict cu el, daca cele spuse sunt adevarate.
Bye-Bye

Răspuns utilizator avertizat