| ThinkDifferent a întrebat:

Azi am făcut o tombola in clasa si trebuie sa îi iau cadou unui băiat dar chiar nu stiu ce sa îi iau pana in 25 de lei. Niște sugestii?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Depinde ce ii place. Noi de unde sa stim? Gasesti multe lucruri dar degeaba ai de unde alege daca tu ii iei ceva ce nu o sa-i fie pe plac.

| Gabriella789 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un brelog cu numele lui, un parfum pentru baieti si eventual un joc video, ceva. Posibil sa depaseasca suma, dar trebuie sa.i cumperi ceva ce sti ca ii place.