| MariaGn a întrebat:

Azi am luat primul meu 5 la italiana si ma simt asa de prost adică nu îmi place sa iau note mici ma simt super prost când ma ascultat la italiana m-am blocat si mna mi-a pus 5 si îmi vine sa ma ucid sa îmi fac ceva rău sa nu mai ma duc la scoala nu îmi mai place viața asta mi-a stricat viitoarea medie in semestrul asta of înnebunesc e prima nota pe semestrul asta si semestrul trecut mi-a iesit media 10 la italiana media generala pe semestrul 1 mi-a iesit 9.21 of îmi vine sa îmi fac rău ca ma simt super prost si mi-e frica si de bac of ce ma fac mai ales ca o sa vina si mama la sedinta înnebunesc înnebunesc! Funda si vot!

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Omg, omg, ce dramă mare, nici nu ştiu cum de încă n-ai băut gaz.
Vaaai, cum să iei 5?
Adică, notele astea te vor ajuta super, super mult în viaţă să... aaah, să nimic, ups.
Contează ce ai tu în cap, dar punând întrebarea asta, se pare că nu ai foarte multe.
Ştii, e doar o notă.
Dar acidul sulfuric mereu te va prijini în momentele de genul.
Ai grijă de tine!

| danutzu96 a răspuns:

rolling on the floor Toata lumea mai greseste si ia cate o nota din asta. Cand o sa fi la facultate 5-u e de aur la unele materii si o sa te bucuri de el mai mult decat de 10. Trage tare restul semestrului si o sa repari greseala.

| alexandrualind a răspuns:

Eu am note putine de 4 dar tot am si una dintre ele la teza.Nu e nimica. Daca iei ogramada de 10 fara nici-o nota mai slabaiti mai poate iesi 10.Trebuie sa mai iei inca 10 note de 10 si iti iese 10. Dar asa mici sanse sunt incat nu te poti gandi.

Toate cele bune!

| Staind a răspuns:

Porca miseria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun că ești în a 9-a și în generală ai avut doar 10. Iei și note mai mici la liceu, în caz că nu te-a anunțat nimeni.

Legat de 5, ai timp să-l scoți tot semestrul.

Acum nu mai dramatiza, toată lumea a luat cel puțin o dată o notă care i-a stricat media, dacă te încălzește asta cumva. Așa că treci peste, media din liceu nu contează chiar așa mult.

| MariaGn explică:

Enyx sunt a 11a si îmi este foarte ciuda si ma simt prost...