| ForeignO a întrebat:

Salut.

Azi, baiatul de care ziceam in intrebarea anterioara, mi-a bagat idul in lista si uitati ce mi-a zis :
Eu: pot sa stiu si eu de ce mi-ai ars hartiile?
El: da imi spui si mie de ce ai aratat conversatia
El: la toti dracii
El:?
El: ai avut ceva in cap cand ai facut asta
Eu: nu m vut intentia sa o arat la toti dracii si mai ales sa ajunga la tine
El: da
El: si care a fost intentia ta atunci
El:?
Eu: pur si simplu am scos-o la imprimnta, dar nu vroim sa ajunga la tine
El: uite ca a ajuns
Eu: mda bine scuze
El: si daca vroiai sa ma intrebi ceva
El: ma intreba-i pe mine
El: nu pe guma
El: sau ratatu
El: ala de
El: iustin
El: acum nu stau sa ma enervez
El: sau sa ma pun la mintea voastra
Eu: corect, scuzele mele... da tu crezi ca as fi avut tupeu s te intreb pe tine
Eu:?
Eu: si pana l urma ce vroiai sa-mi zici?
Eu: ca n-am minte in cap?
El: oricum n-ai
El: pentru ce ai facut
Eu: bine, mersi mult

El acum crede, ca eu am scos foile la imprimanta ca sa i le arat tuturor... evident nu a fost asa! Acumnu stiu ce s-i zic sa intelega ca nu am avut intentia asta! Stiu, sa scot la imprimanta foile a fost gresit...

1 răspuns:
| Maia a răspuns:

Un lucru important pe care l-ai putea face ar fi sa-ti ceri iertare pentru ce ai facut, fata in fata, e destul de jenant sa vada toata lumea ce discutie ati purtat. Daca nu te va ierta este dreptul lui, pentru ca tu l-ai injosit in fata "dracilor", cu toate ca pare destul de matur, s-ar putea sa te inteleaga.