| Stratovarius a întrebat:

..azi seara am fost prinsi(eu si inca 2 prieteni)de politie pe strada si eram sub influenta baututilor alcoolice. Unul din prietenii mei a cam vorbit ma uratel cu politia))iar eu si celalalt nu ne-a spus nimic...ok am plecat la sectie dupa el fiindca acolo lau dus. intrebarea mea este daca baiatul respectiv a primit amenda sau nu adica politia i-a spus ca primeste amenda de 7 mil da respectivul nu i-a dat nicio adresa iar la sfarsit i-a dat ceva sa semneze urmand si eu sa senez ca martor.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Oricum amenda primeste nu scapa daca l-au dus la sesctie, oricum o sa-l legitimeze si dacan u prezinta actele se mareste amenda, etc cum am spus amenda va fi si cum ai scris si tu va fi una destul de mare.Succes!