| anonim_4396 a întrebat:

Azi un coleg și-a adus tigara electronică la școală. În prima pauză am fost cu el la un magazin să își cumpere lichid pentru ea. Dupa, la ora de română se tot juca cu ea, baga abur în sticla etc. Doamna de română nu era în clasa pentru ca împartea manualele la clasa ei. Mai venea din când în când și la noi. S-a mutat cu mine în banca, și a băgat abur în sticla. Tot strângea de ea sa faca cerculete și în momentul ala a intrat doamna de romana. L-a văzut cu tigara și a chemat-o și pe directoare. A încercat el sa o dea pe toate părțile posibile și imposibile. După, la ora a 5-a am fost chemat la directoare eu si cu înca un coleg care îi lua apărarea. După, diriga a spus că o suna pe mama si acum eu nu stiu ce sa fac. Atât mai imi trebuie să afle mama si de asta. Help pls

1 răspuns:
| TeoPink1 a răspuns:

Păi, trebuia sa ii explici directoarei ca tu nu ai facut decat sa mergi cu el la magazin...Iar mamei tale spune-i intreaga poveste cum ai spus-o si aici...