| Roberta00 a întrebat:

Baiatul de care imi place a trecut in clasa a 9-a si eu il iubesc foarte mult dar el nu cred ca ma iubeste pe mine.Si sufar foarte mult din cauza aceasta. Ce ar rebui sa fac ca sa nu mai sufar si cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

O iubire neimpartasita aduce cu ea multa suferinta si deznadejde. O sa vezi ca timpul o sa-si faca efectul si o sa incepi sa-l uiti, dar mai ai de asteptat.Acum nu trebuie sa te alini cu tristete si lacrimi.Intradevar este greu dar nu imposibil.happyStai linistita o sa gasesti tu pe cineva care sa te iubeascawinking

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

In aceeiasi situatie eram si eucrying. am plans foarte multt chiar si in seara cand am avut banchetul am plans pentru acel baiat

parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa ii zpui in fata ce simti... (il iei deoparte ca sa fiti doar voi 2)daca e matur va intelege si iti va spune si el ce simte fara a te face sa te simti prost
daca o face pe'a "smecherul" inseamna ca nu este decat un bou care nu te meritawinking

bafta

| byutxa a răspuns:

Detaseaza`te de el.