| Anonimboy111 a întrebat:

Salut baieti, imi puteti da ceva sfaturi pentru cresterea barbii? am 16 ani si imi creste putina mustata, la perciuni si putin pe gat, dar eu vreau sa mi creasca si in barbie, cum pot reusii?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Nu prea ai ce-i face... Daca pute-ai sa intervii cu ceva deja aveam cu totii barbi dese ca de hipsteri laughing.

Ar fi o varianta cu minoxidil. Dar e bataie de cap si bani irositi degeaba. O sa-ti creasca in 2-3 luni cateva firicele in plus, dar odata ce opresti tratamentul, iti cade parul crescut de la el.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar să te naști a doua oară.
Asta iti este genetica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti.

| Anonimboy111 explică (pentru StoicAnalysis):

Fara asteptatt laughing

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Anonimboy111):

Nu prea ai ce-i face... Daca pute-ai sa intervii cu ceva deja aveam cu totii barbi dese ca de hipsteri laughing.

Ar fi o varianta cu minoxidil. Dar e bataie de cap si bani irositi degeaba. O sa-ti creasca in 2-3 luni cateva firicele in plus, dar odata ce opresti tratamentul, iti cade parul crescut de la el.