| deedee9 a întrebat:

Salut.Baieti si fele, am o mare dilema.Sunt cu un baiat de ceva timp.Cand iesim afara(noi si inca o prietena de'a mea) si eu spun ceva despre un baiat sau ma uit, devine imediat gelos.Imi trimite mesaje in care imi spune cat ma place, dar cand suntem doar noi doi, parca i'ar fi teama sa se uite la mine. Oare ma place sau nu? funda happy

Răspuns Câştigător
| Pavel5479 a răspuns:

Gelozia lui iti arata cit de tare te iubeste

1 răspuns:
| andra_9015 a răspuns:

Din ceea ce ai povestit tu aici, reiese faptul ca el chiar te place, dar este timid cand ramane doar cu tine.si este normal. daca nu ii pasa de tine, nu avea de ce sa fie timid si nu era ca si cum i-ar fi teama sa se uite la tine.parerea mea este ca nu ai de ce sa iti faci griji pentru asta.succes in continuare in relatia cu el.