| STEFANXxX a întrebat:

Salut baieti.Va dau o intrebare, doar as vrea sa stiu ce veti face in asa situatii.Inchipuiti-va ca mergeti cu prietena voastra noaptea pe drum si vreti sa o petreceti acasa.Mergand pe drum vedeti 2-3 baieti care va opreste si va inconjoara si va zice.
-Hey tipu,da o tiga?
-N-am,nu fumez.
-Dar daca gasesc?
Sau stiti puteti sa ii raspundeti orice,dar oricum ei nu or sa va lase in pace,o sa va deie una in moaca.Dar vreau sa va intreb cum ve-ti proceda,veti fugi sau i-ati da inapoi sau va veti duce la politie sa ii dai in judecat sau poate a-ti avut asa caz. Spune-ti, accept orice intrebare.

1 răspuns:
| LucianP a răspuns:

Salut! Pai daca m ar opri niste tipi cum ai zis tu, cu chef de scandal, as raspunde politicos la intrebare, apoi i as ignora si mi as vedea de drum. (si depinde si ce varsta ai tu si tipii)