| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Salut.
cand ascult melodia de la titanic, si ma gandesc la x imi vine sa plang, si ma decid ca sa ii zic la scoala ca imi place d elstraight facedar nu am curaj.credeti ca ar fi bine sa ii zic?straight face

Răspuns Câştigător
| Mirruna a răspuns:

Depinde ce fel de persoana e acel "x".

Daca ii vei spune si e o pers. aroganta, cu multe fite si se crede mare si tare va crede ca esti disperata si iti va spune "pa " direct sau va profita de chestia asta si isi va bate joc de tine.

Daca e un baat cuminte, asezat. linistit spune-i si el va reactiona civilizat.

Dar, cel ma bine e sa te apropii incet, incet de el si cand o sa gasesti un moment sa ii spui, just do it smug. ( fa-o ).

Bafta :*!

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, cred ca ar fi bine sa ii zici. "Incercarea moarte n-are". Chiar daca te refuza, nu-i nimic, ramai cool, mai sunt si alti baietiwinking

| LoliTa_7237 a răspuns:

Da why notwinkingnu ai nmc de pierdutbig grindin contrabig grinbig grinbig grin

| pisoias29 a răspuns:

Cred ca nu e bine sa tii in tine! fa-ti curaj si spune-i