| Cumpănășoiu_Costi_2002 a întrebat:

Salut,cand imi dau seama ca cresc in inaltime, am 14 ani si sunt baiat?

Răspuns Câştigător
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Când crești.

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Daca iti masori inaltimea regulat. Intre 13 si 16 ani se produce cea mai vizibila crestere in inaltime.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand incep sa nu-ti mai fie bune hainele si incaltamintea care raman mici. De asemenea cand este nevoie sa intinzi un pic mai mult de ruleta. happy

| TURB0X a răspuns:

Poți să-ți dai seama, numai dacă te măsori la anumite intervale de timp.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Baietii se dezvolta mai greu ca fetele
incepand cu 14 ani si pana pe la vreo 17 o sa tot cresti
depinde si daca faci vreun sport, asta ar ajuta sa te inalti mai repede si mai mult

| deea3507 a răspuns:

Vezi lumea mai de sus