| ShadowStar a întrebat:

Care e treaba cu Cambridge School din Bucuresti? E liceu, nu? Se vorbeste romana? Ce medii trebuie sa ai ca sa intri?

4 răspunsuri:
| ccristianaelena a răspuns:

Cambridge School of Bucharest este o scoala privata ce ofera cursuri de la gradinita, pana la liceu inclusiv. Se vorbeste exclusiv limba engleza. Nu ai nevoie de medie, doar trebuie platita o taxa anuala in functie de nivelul tau de invatamant, iar taxele le gasesti aici: http://www.cambridgeschool.ro/fees. Succes!

| Anonimaaaa13 a răspuns:

Bună! Cambridge school este o scoală privată, unde nu comentează media pentru că nu se intră cu aşa ceva acolo. Au de la grădiniță până la liceu inclusiv.

| ShadowStar explică (pentru Anonimaaaa13):

Adica ai bani intri. Dar se vorbeste romana, nu?

| Anonimaaaa13 a răspuns (pentru ShadowStar):

Da, taxa este în jur de 5000 si ceva de euro. Nu, se predă numai în engleză.