| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, care este inaltimea MAXIMA la un baiat de 13 ani si 6 luni? (Nu vreau raspunsuri de genul " poate avea si 2 m.").

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Am un coleg in clasa care are 1, 84 deci ii foarte inalt big grin si tot cam asa are 13 ani si ceva, cred ca are ceva probleme cu glanda de crestere, glanda tiroida cred

| MiK3L a răspuns:

1,60, 1.70 depinde de constructie.

| Bubuu a răspuns:

Eu zic 1, 80.

| Sky_6013 a răspuns:

Nu este o inaltime generala,ci depinde cat de dezvoltat esti, dar dupa m, edici la 13 ani cam 1.64 maxim, dar unii intrec inaltimea deci nu e o regula

| kokolino94 a răspuns:

Pai de ce nu vrei raspunsuri gen "poate avea si 2m" daca e posibil?laughing
depinde de constructia fiecaruia.
eu la 11 ani aveam 1.75m si la 13 ani 1.82m
acum am 17 si am 1.85...dar depinde de fiecare, nu este o inaltime maxima, asa cum ceri tuwinking