| LovelyGirl_3607 a întrebat:

Care sunt amintirile voastre cele mai frumoase, și, ce credeti, e mai frumos un weekend petrecut cu prietenii [winking ] ori un weekend petrecut cu persoana iubita[ :X ]?

raised eyebrows

cele mai funny raspunsuri au funditză kiss

Răspuns Câştigător
| ShockyPunk a răspuns:

Buna!
Am multe amintiri frumoase, alaturi de prietenii mei, la care de multe ori revin cu tristete si nostalgie...Insa,cred ca cea mai frumoasa amintire este cea de vara trecuta, mai exact in iulie, cand totul parea perfect:X.Nu dau prea multe detalii, am fost cu un baiat minunat pe care nici acum nu l'am uitat, si a fost prima mea relatie.
Din pacate aceasta a durat doar o saptamana, dar timpul trecea foarte incet cand eram cu el, iar acum e foarte dureros sa ma gandesc la asta, dar, in acelasi timp, e si foarte minunat pentru ca inca am in cap acele momente.
Am ajuns la concluzia ca tot alaturi de prietenii mei vechi ma simt cel mai bine, cu ei imi petrec mereu timpul liber, si.pana la urma, o relatie cu un baiat tot se termina, si e prea dureros sa simti pe propria piele acel sentiment, al despartirii.So.Imi iubesc prietenii enorm, si niciodata nu le voi intoarce spatele ca sa stau cu "iubitul".happy

3 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Eu cred ca un week-end reusit ar fi unul in care sa am atat persoana iubita aproape cat si cei mai buni prieteni.
E placut in doi, nu spun nu... dar pentru distractie maxima e nevoie de mai multi si cine sunt mai indicati daca nu cei mai buni prieteni big grin?
Eu mi-as lua iubitul si cei mai buni prieteni ...si sunt sigura ca impreuna cu ei as petrece un week-end minunat!

| TwEEty_9286 a răspuns:

Amintirile mele cele mai frumoase au fost atunci cand eram copil si nimanui nu-i mai pasa de cum arata ne bagam sub masini ingropam pasari mergeam ne rugam la ele, ce sa zic eram niste copii nebuni, iar un wikend mi se pare perfect daca este petrecut cu persoana iubita dar si alaturi de prieteni! pa pa*

| Cupidon_1437 a răspuns:

Buna intrebare