| SaaB_9793 a întrebat:

Caut de cateva luni bune postere cu Bigbang, T. O. P. si G-Dragon dar nimeni nu are...Va rog sa ma ajutati daca aveti. Pot oferi in schimb posere cu foarte multe vedete, sau le pot plati. Adresa mea de e-mail este : saby_kaulitz_love@yahoo.com. Va rog sa ma contactati!

1 răspuns:
| Odise a răspuns:

Si eu caut..de mult timp..Esti fana BigBang ..Nu? Si eu sunt..Adoor aceasta trupa..Insa postere cu ei..Sint tare greu de gasit...Am auzit de la fete ca in revista,, Bravo'' se mai publica din cind in cind.