| Robert_4382 a întrebat:

Salut ce ar trebui sa fac sa imi creasca parul mai repede.(fara produse de tot ca*ca*ul ) multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| misumisu a răspuns:

Puteti vota spupid, dar de obicei daca te speli cu sampon de urzica creste; o sa vezi

| EnterSandman a răspuns:

Sa...il speli des...ati faci si o masca de par.si creste, ai grija sa mananci sanatos.si intr-un an si cevam, ai sa vezi ce plete o sa aiwinking

| Gabriela0206 a răspuns:

Fara produse: sa mananci sanatos (adica diversificat), sa bei multa apa (cel putin 2L pe zi), sa te odihnesti suficient (cel putin 7 ore de somn pe noapte). Eventual sa iei un supliment alimentar special pentru cresterea parului.
Bafta!happy

| EnterSandman a răspuns:

@Gabriela0206
asta explica multe, eu nu prea beau apa, dar beau.beau si 4-5L de bere pe zi laughing, si am ditamai pletosenia laughing, si asta in doar 2 ani laughing

| Gabriela0206 a răspuns:

@EnterSandman si inca o data s-a dovedit ca berea face binelaughing cel putin cand nu ajungi peste noapte prin case straine laughing