| RazvanC20 a întrebat:

Ce cadou pot sa ii cumpăr prietenei mele? Este copilaroasa, deci ceva micuț și drăguț.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Daca zici ca e mai copilaroasa ai putea sa ii iei un ursulet dragut sau ceva de genul asta.

| SilentRain a răspuns:

Hârtia igienică e mică și drăguță

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

La Pepco gasesti luminite pentru decorarea camerei, de unde ii poti lua sigur si o lumanate parfumata. In jumbo gasesti paturi pufoase si colorate, alaturi de o perna in aceeasi culoare. Deci, eu zic ca intr-o cutie frumos aranjata sau chiar infoliata, o perna impreuna cu o patura in aceeasi culoare si o lumanare parfumata chiar isi merita banii!
Daca nu iti place ideea, ii poti lua ceva simbolic de craciun, o rama cu voi doi si un set de la Yves Rocher cu gel de dus, crema de corp si balsam. (Costa undeva la 40 de ron)