| nurckye a întrebat:

Ce credeti, ar fi ok sa plec singur la Bucuresti la liceu? As merge la Sfantul Sava sau la tudor vianu, licee bune, dar totusi as fi departe de casa (valcea si calarasi). Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Astea-s fite, invata la un liceu din orasul tau, mai ales ca Valcea are licee bune.

| nurckye explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu sunt chiar fite, sunt olimpic la informatica si nu prea ai ce invata in valcea

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru nurckye):

Nu prea ai ce invata?laughing
Daca vrei sa inveti, inveti oriunde.Materia e aceeasi.Sunt intr-o clasa cu olimpici la informatica, crede-ma ai ce invata.

| MDenisee a răspuns:

Te inteleg ca ai nevoie de ceva nou, dar incearca sa faci un liceu cat mai aproape, termina-l apoi daca reusesti cu bac-ul axeaza-te pe o facultate din Bucuresti, asa e cel mai bine happy

| Sonny1994 a răspuns:

Urmeaza-ti chemarea interioara!hee hee