| NebOonaТьKa a întrebat:

Salut,ce i-as putea cadona prietenii mele, care implineste 17 ani,vreau ceva special,original,nu anume obiecte,sau cadou material,ceva o surpriza,de genu o gazeta de perete cu pozele noastre, baloane cu bani in ele, etc... ceva original...dau funda :*

1 răspuns:
| livscomsha a răspuns:

Un album foto cu poze in care sunteti voi doua (albumul sa fie confectionat de tine)
un jurnal cu multe amintiri pe care le-ati avut impreuna ( scrise intr-un mod diferit )
un filmulet care il dedici ei
un lant al prieteniei