| mrrRobert a întrebat:

Salut, ce licee la care se intra cu 7-8 din Iași recomandați in sensul in care e foarte lejer cu învățatul, "ore puține", oameni mișto și așa mai departe?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Programa este aceeasi peste tot, iar oameni misto sau nasoli, la fel, ii intalnesti peste tot si ii atragi in functie de persoana ta si de noroc. Sfatul meu e sa inveti ca sa iti fie bine pe viitor, nu sa te bazezi pe colegi, fiindca dupa ce trec anii abia vei mai schimba o vorba cu doi sau trei din toata clasa.Succes.

https://www.admitereliceu.ro/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se intra cu 7 clar e mai lejer cu invatatul