| lalalalalalalalalalalalalalalala a întrebat:

Salut ce parere aveti desp. Selena Gomez cantand live? uite aici un link asculta si tu
http://www.youtube.com/watch?v=hDd_MFl9JpI :) dau Funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| lalalalalalalalalalalalalalalala explică:

Stiu ca vocile vedetelor sunt editate cu un program...dar Selena daca habar nu are sa cante live mai bine ar fi sa se lase de cariera de "cantareata" proastabig grin

| Pushok a răspuns:

Ca la fiecare vedete vocea este modificate, ce credeti ca toate au voce superba ca si in clip? Nu, nu este adevarat