| costincodrin a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre numele: "Costin"?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu e un nume destul de întâlnit.

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niciodata nu am avut o parere despre numele cuiva.

| SilentRain a răspuns:

Nimic extraordinar

| aXy99 a răspuns:

E un prenume ca oricare altul.

| Bizon95 a răspuns:

Ma face sa ma gandesc la mancare, la costite big grin

| FreddieM a răspuns:

Mai fain decat Cosmin de examplu. Mi se pare un nume frumos.

| Yurisa a răspuns:

Ti-a luat oleaca sa te gandesti nu? laughing

| Justme1997 a răspuns:

Cam învechit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume de gay.

| costincodrin explică (pentru anonim_4396):

Unde scrie asta? Wizard? Really man? Wizard? Nume de gras?

| anonim_4396 a răspuns (pentru costincodrin):

Acum mă faci să îmi schimb opinia :

Costin - Nume de prost!

Iar Wizard nu este un nume. Ușcheala!

| costincodrin explică (pentru anonim_4396):

Este stai liniștit copil copac, Wizard este un nume folosit in cinema-uri, jocuri dar și filme, teatre americane etc? aia e. ce sa știm noi, românurile noastre

| anonim_4396 a răspuns (pentru costincodrin):

Eu, copil copac? laughing Dar câți ani ai? 10 cumva? laughing greșești când scrii "copil copac". Cauta în profilul meu "pagina mea", intră pe blog și vezi că scrie acolo câți ani am. Poate tu un copil copac. Ai auzit și tu expresia la tine în clasă și ai crezut că îmi dai mie replică. Sunt impresionat. Nu am mai văzut o minte asa de mica, într-un cap asa de mare.

Și nu sunt obligat ca pe un site ca TPU să îmi folosesc numele real cum este cerut pe Facebook. Tu ai auzit de nickname-uri? Iar Wizard NU ESTE UN NUME, de cate ori trebuie să îți explic? Ai mai văzut om care se numește Wizard? Eu sunt creativ atunci când îmi aleg nickname-urile. La fel și avatarul, tot eu l-am creat.

Pe tine bine măcar că te duc picioarele, pentru că nu prea te duce capul.

Mă faci să îmi schimb din nou opinia : Costin - Nume de fraier. Comentează din nou și voi telefona la spitalul Săpoca să întreb dacă nu a evadat vreun pacient pe nume Costin. laughing rolling on the floor

| Yurisa a răspuns (pentru costincodrin):

Ai cerut o parere si ai primit-o, te asteptai ca toti sa te pupe in popou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ți-ai dat seama, "Yurisa" este o EA și nu ma refer la Electronic Arts. Este o femeie omule, iar tu vorbești cu ea ca cel mai prost neam.

| Yurisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Of, mulțumesc, ești simpatic, dar nu ai cu cine discuta după cum se vede laughing apreciez!

| costincodrin explică (pentru anonim_4396):

Wizard, omule, mi-ai demonstrat în această seară că sunt puțini oamenii cu IQ mare (ceea ce la tine nu se găsește asa ceva dragul meu) după ce că te ai lăudat că ai c0ae (gay împuțit) mai și comentezi că baba la merț. Și Larisa (presupun că așa este numele tau de prințesă de Romania, mă scuzi pe mine că te am lăsat cu traumă) la aceasta intrebare, asta a fost ultimul meu comentariu/răspuns pentru specimene că voi. Nu o sa mă răspund la nmn pe această întrebare. Ce pot zice sa ai parte de numa bine și să îți trăiască familia (și lui "Wizard barosanul" la fel) dar înainte de asta sa va faceti programare la psihiatru (aveți prblm grave) va salut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru costincodrin):

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie să dorm? Nu știu cum se face, dar când scrii începe un prost să vorbească.

| costincodrin explică:

Ba mă uimești mereu (tu chiar stai mereu pe net) nu am zis de c0ae că și termen de laudă? am zis ca termen in loc "frate, bă" Chiar daca stai mereu pe net nu știi la ce se folosește acest cuvânt. WoW tu chiar te ai lăudat cum că "eu am C0ae" etc bă cred că terminat pe seară asta nu TPU *văd că dau și de gay* și cică am intrat și eu că am terminat temele. Wtf care e treabă ta când intru (vezi că îți strici ochii de la prea mult stat pe internet)

| costincodrin explică:

Ooooo mama ce mi ai zis-o. Domnule eu stau până la 1:35 că apoi mi se face somn. Domnule nu mai am ce sa va zic, miați zis-o atât de bine. crying( O nopate frumoasa domnule

| anonim_4396 a răspuns (pentru costincodrin):

Păcat că nu prea știi să scrii. Mai bine învățai ceva gramatică până la ora 2 dimineața.