| DarkSeed a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul Stiinte Sociale? Ati urma si voi astfel de profil?
Cei care urmeaza deja acest profil astept sa imi spuna pareri si daca ar fi sa aleaga din nou un profil dar l-ar alege din nou pe acesta.
Multumesc!

1 răspuns:
| Bylok a răspuns:

100% as alege din nou acest profil big grin
Materia este destul de usoara, profesorii sunt excelenti, iar de colegi nici nu mai spun big grin cei mai buni dintre cei mai buni happy Sincera sa fiu nu m-as vedea la mate-info sau stiinete ale naturii straight face toti prietenii mei se plang de dificultatea pe care au intampinat-o in clasa a 9 a si de faptul ca nu se puteau adapta sad