| Viojfgcgbcyh a întrebat:

Salut, ce pareri aveti despre tabere sau ați fost careva dintre voi, si parintiii sunt de acord?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de colectiv.
Pentru copii as spune ca e benefica. Te pregateste pentru viata. Te face independent/ă.
Totusi, eu cand am fost la 12 ani in tabara a fost o experienta ingrozitoare, intrucat colegele mele de camera erau false si certarete si una din ele a inventat lucruri despre mine pe care apoi toata lumea le-a crezut. Si am plans zilnic. Adica nu m-am bucurat asa cum s-au bucurat altii. Dar pot sa spun ca am invatat ceva din experienta aia.

| Catrice a răspuns:

Mișto.

| MariaLuiza24 a răspuns:

Https://smartupdiscovery.ro/ este una din cele mai complete si complexe tabere pentru adolescenti de pe piata. happy