| paul55 a întrebat:

Salut, ce pot face cand ma plictises adica afar nu ies ca este frig la calculator nu ma lasa mama la televizor ei bine m-am saturat de el de citit mie sila ce sa fac sa im treaca plictiseala, dau funda raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| AncaRRR a răspuns:

Fa chestii hand-made cauta pe internet. Cum ar fi bratari, decoratii etc.

Funda?

4 răspunsuri:
| Horanhugsme a răspuns:

Arunca-te de pe balcon.Iti jur ca no o sa te mai plictisesti.

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Fa sport.
Bafta!

| UrsuletzRozz a răspuns:

Deseneaza sau... de ce nu te duci la o cafenea, intr-un mall undeva. Daca iesi afara nu trebuie neaparat sa stai afara ci mai degraba sa mergi undeva. Sau cheama-ti niste prieteni la tine big grin