| Antonia154 a întrebat:

Salut, ce pot sa fac ca sa seaman cu Ashley Tisdale, sau Vanessa Hudgens, Selena Gomez? Pentru cel mia original raspuns am FUNDA! Eu sunt in poza de pe profil...

3 răspunsuri:
| MoatZa a răspuns:

Mai fata tu visezi mult de tot!
srrY CA NU E UN RASPUNS ORIGINAL
dar.crede-ma.si eu vreau sa seman ca lindsay lohanlaughingbig grin.sau ca miley cyrus.vailove struck vreau si eu vila cu piscina undeva la hollywood.si il vreau ca sot pe Ian Somerhalder:X.
vezi
si eu visezwinking!
dar
doar visez
...nu o sa fie niciodata real.big grin
decibig grin.e bine sa visezi.dar la vise deastea.nu crede ca o sa se indeplineasca

| Antonia154 explică:

Eu am spus ca doar sa seman cu cineva deacolo.nu am spus ca sa traiesc si eu in Hollywood...(cu litera mare).

| MariaaDrb a răspuns:

Eu zic sa te vopsesti ca una dintre ele, sa te tunzi, sa te machiezi ca ele sau sa te inbraci ca ele

big grinbig grinbig grin Fundisa?