| CyPy_3118 a întrebat:

Ce pot sa fac daca ma plac doua fete din clasa.Amondoua imi spun in fiecare zii ca ma plac, dar mie nu-mi place decat una dintre ele. Ce sa fac... Funda:p

10 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Simplu,raspunsu tau este in ntrebarea ta, alege-o pe cea care o placi.Te place o placi e cel mai bine.decat sa alegi pe cineva care doar te place si tu sa nu o placi.

| DeEAஐ a răspuns:

U da-i atentie celei care iti place tie, cealalta va intelege ca e in plus(parerea mea)dar ai grija sa fi finut si sa nu ranesti pe nimenihappy

| Biia a răspuns:

Fii cu amandoua:devil)glumesclaughingnici sa nu te gandestilaughingE urattonguebig grin
Deci, vorbeste cu amandoua si explica.le cum sta treaba, si tu normal ca ramai cu aia pe care o placibig grin... leaga si tu toate raspunsurile noastre vezi ce iesetonguesi anunta.ne si pe noilaughingbig grin
~>Take careee`!

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Sa fii cu cea pe care o placi. LOGIC~!
Si ca sa fii cu inima impacata consoleaza-o si pe ce-a de-a doua, arata-i cum stai lucrurile si evita ca tu si prietena ta sa stai prea apropiati in preajma ei...ii vezi face rau.
Cu timpul o sa ii treaca si ei tongue

Ei bine...relatie frumoasa. Maine e Dragobetele.Fai un mic cadou fetei pe care o placi. tongue

Succes.Sa auzim de bine!

Bye-bye! funda puppy dog eyes?

| Patricia a răspuns:

Sa ii spui ca o placi.Ea deja a zis ca te place ce vrei sa mai faca?raised eyebrows

| dan_1805 a răspuns:

Nu e foarte bine sa te pui cu o colega dar daca e sa alegi punete cu cea pe care o placi

| misu a răspuns:

„pai propunele o partida in 3 si vezi si tu care o ia la fuga

| CosMy_7062 a răspuns:

Salut! Desi nu ai cum sa umbli cu amandoua, din respect ca sunteti colegi, esti liber sa o alegi pe cea pe care o placi! Simpluwinking... si mult succes (probabil va trebui sa dai si niste explicatii celeilate persoane, daca vrei sau daca va fi cazul)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logiiiiiic! ramai cu cea pe care o placi chiar daca o vei rani pe celalta. asta-i viata

| annessyas a răspuns:

Normal ca o alegi pe cea care iti place dar fa-o mai delicat sa nu sufere cealalta ...adica dai de inteles ca nu e genu tau