| Cristi112 a întrebat:

Ce pot sa fac in viata? ce facultate sa urmez daca sunt la filologie? as vrea sa-mi spuneti niste meserii care sa placa oricui si sa fie si platiti, mie mi-ar place sa lucrez undeva ca progamator, le am destul de binisor dar profilul la care sunt nu prea ma ajuta. Da-ti-mi voi niste idei va rog.

2 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Cu filologia termini si a12a iei diploma de 12 clase si inca o fisa nu mai stiu exact cum se numeste si o sa stai acasa in asteptarea unui job de **** scuza-mi expresia daca erai la mate info ai fi putut deveni un programator

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa lucrezi ca programator, dai la o facultate de profil, te rogi sa intri si apoi tragi tare sa recuperezi cei 4 ani de filologie