| BornToDie67 a întrebat:

Ce schimbari v-ati dori in anul 2014?

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu atat o schimbare fizica cat una psihica.

Imi doresc ordine in minte, o minte mai deschisa la nou, o minte mai agera si vreau sa ma specializez pe anumite lucruri.

Daca ai un psihic sanatos, te va ajuta sa ai si un fizic mai bun, deoarece te motivezi mai usor, totul va fi mai usor.

Tu ce schimbari iti doresti?

Un an nou fericit!

| Dariusuu a răspuns:

Să îmi schimb serviciul cât mai repede, să găsesc pe cineva care să mă înţeleagă şi multă sănătate că e mai importante decât toate.

Sper să avem şi eu şi tu un 2014 de 3 ori mai bun ce 2013.

La mulţi ani!

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Sa. fiu printesa, sa am un pat din aur, sa am 5 bmw-uri diferite culori, sa am o limuzina, sa conduc lumea, sa am insula mea, sa am o plaja privata, sa am o vila cu piscina in SUA, 2 in Hawaii,, lucruri obisnuite happy

| Nadia18 a răspuns:

As vrea sa am note mult mai mari.