| catalin_8409 a întrebat:

Salut, ce se intampla daca te vede politia ca fumezi pe strada, si de fapt tu ai 17 ani nu peste 18?

4 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Dacă nu te oprește să te "verifice", nu se întâmplă nimic. Mai ales dacă arăți destul de "matur", sunt slabe șansele să se oprească pentru tine dacă DOAR te vede fumând o țigară NORMALĂhee hee.

happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, stai liniştit, nu se opreşte poliţia să te verifice pe tine. laughing Ce s-ar face săracii poliţişti? Dacă te verifică pe tine, trebuie să-i verifice şi pe celelalte sute de adolescenţi şi e prea mult de lucru pentru ei. laughing oh go on

| Hieer a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic...happy Stai linistit.

| passyon22 a răspuns:

Nu-ti face nimic, el n-are de unde sa stie ce varsta ai tu:d stai calm