| Katt a întrebat:

Salut.Ce site-uri de licitatii stiti?happy As vrea sa imi vand telefonul,un Nokia E72, arata ca nou si il am de vara trecuta si as vrea sa il pun pe mai multe site-uri ca sa il pot vinde cat mai repede ( nu trebuie neaparat de licitatii, dar am auzit ca e mai ok acolo).
Problema e ca nu il pot vine cu mai putin de 10 milioane, ofer in schimb o husa de cauciuc speciala pentru el si card de 4gb happy
Ps ::As vrea sa imi cumpar un Samasung Galaxy Ace 2, ce parere aveti?happy
Am nevoie de raspunsuri rapide, multumesc (funda )

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Tocmai.ro big grin Funda?

1 răspuns: