| Metalbrain a întrebat:

Chiar am nevoie disperata sa vand biletul la concertul Sabaton, la car nu mai pot ajunge...Va rohohog, imi face si mie cineva rost de un client? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Am cativa roacheri prieteni pe facebook. Cum sa te fac sa intri in legatura cu ei?

| Metalbrain explică (pentru RefinedStrings):

Stii pe cineva aproape precis interesat?
Imi poti da numele, cred...Sau da-mi add pe facebook, nume si ii gasesc...eu sunt "Andreea Metalbrain" pe fcbk happy

| RefinedStrings a răspuns (pentru Metalbrain):

Vorbeste direct cu ea: Raluca Cucu. (m-a intrebat ce pret la ora 00:53), dar nu am stiut ce sa ii raspund.

| Metalbrain explică (pentru RefinedStrings):

Greseala mea, am uitat sa mentionez: e 60 leiwinking