| mzqpsx a întrebat:

Salut cine se joaca enovaa si a facut misiunile la un obiect, ce inseamna Complete the level 1 to 2 in the environments?

2 răspunsuri:
| Ionut_Eduard_1992 a răspuns:

Conectati-va cu facebook`ul la joc si daca vreti, ne-am format un grup de 43 de persoane (care este in crestere) unde ne trimitem runde intre noi in fiecare zi, multi dintre noi si de 2 ori pe zi la un interval de 12-13 ore.

Daca sunteti interesati imi dati mie un add pe facebook la: http://www.facebook.com/Eduard.Ionutt dar sa specificati ca sunteti pentru ENOVAA ca sa va bag in grup.

Sau puteti da direct request la grupul nostru: http://www.facebook.com/groups/356978534327020/ si va voi da eu ACCEPT + cerere

Succes si va astept!

| Annya4you a răspuns:

Environments inseamna planetele alea, level 1 to 2, se refera nivelurile 1 si 2. Daca vrei mai multe detalii intreaba-ma pe eliza. ivan ca si eu joc demult, desi inca nu a castigat nimic. Sunt mai multe chestii care ar trebui sa stii, ca dupa ce indeplinesti obiectivele trebuie sa mai faci ceva, dar daca vrei detalii: pe mess. Succes!