| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine stie locuri ascunse in care ma pot distra seara in Bucuresti? Ascunse in sensul ca nu le gasesti la recomandari google sau pe alte site uri. Sau cum sunt spatiile publice unde se strang oamenii ca in alte tari (eu n am vazut inca in Bucuresti)
Mai sunt si spatiile de facultati camine etc dar nu le stiu sa fie ceva de facut pe acolo

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La colt de strada, intre blocuri sau in curtile prietenilor, puteti sa va distrati fara sa deranjati pe nimeni, organizand petreceri pe rand, la fiecare acasa, in curte, la bunici sau unde gasiti locatie.
Din pacate, in incinta caminelor studentesti sau in curtile facultatilor, este interzis.