| cffc a întrebat:

Salut, cine știe niște statusuri despre viață fără sens, trăiesc degeaba, de genul ăsta, să fie triste dau funda.

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"We Are the Borg. You Will be Assimilated. Resistance is Futile." Imi pare rau, nu am gasit ceva mai cu sens despre viata fara sens. straight face

| Mayar a răspuns:

"Viata fara cap/creier e cea mai grea"
"Unde e prostie, acolo se naste si tristete neaparat."

Răspuns utilizator avertizat
| cffc explică:

Eu nu am zis că vreau să ies în evidență, doar întrebam dacă știți.
Vroiam doar să știu dacă sunt așa tipuri de statusuri, și să le văd, dacă înțelegi.
O zi bună!

| T0T a răspuns (pentru cffc):

Nu ai spus dar s-a dedus. Mi se pare logic ca exista. Nvm.

| cffc explică (pentru T0T):

Ok, ai dreptul să-ți faci orice impresie vrei.