| bubu_4679 a întrebat:

:*citeam acum cateva zile pe un blog comentarii legatee de inaltimea in cupluri si am sa va pun si eu o intrebare cat de mult conteaza daca fata este mai inalta decat baiatul? m`a puss ff mult pe gandurii pentru. k sunt impreuna cu candva de putin timp si eu sunt mai inalta k el pe mine nu ma deranjeaza doar k sunt satula de glumele hilare facute uneori pe seama astasadel imi spune ca ma iubeste si ca nu-l il deranjeaza deloc! pe mine sa nu ma deranjeze sincer imi este ff aiureah pentru ca nu stiu ce sa mai cred va rog daca puteti sa ma ajutati sa-mi rasp sincer la intrebare pentru ca vreau sa ma lamuresc odata:*...va puuup:*:*:* dau fundawinkingaaa ps:tin sa precizez k diferenta dintre noi este km de 10 cm nici atatcryingplss helpp me

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Intr-o relatie cred ca cel mai putin conteaza inaltimea (nu cred, asta e sigur) adica si eu sunt cu 2 cm mai inalta decat prietenul meu si ce conteaza asta daca ne iubim si facem un cuplu frumos?
Si pentru mine chiar nu conteaza ce zic ceilalti, si nici pentru tine nu ar trebui sa conteze (unii ar face orice ca sa strice un cuplu frumos - stiu asta din propria experienta).
Ce sa iti zic mai zic, sa va tina pe tine si pe prietenul tau si sa va iubiti mult big hug
multa bafta! happy