| RazvanPopa a întrebat:

Salut comunitate! Am luat BAC-ul anul acesta cu media 6 si nu sunt decis ce sa fac: sa urmez o facultate la noi in tara sau sa plec in Anglia, sa-mi gasesc un job. Ce m-ati sfatui? Si/sau puteti sa-mi lasati linkuri cu site-uri unde pot afla informatii despre oferte de munca in Anglia si cazare. (cunosc foarte bine limba engleza). Funda celui mai util raspuns.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

La jobul.Mergi de studiaza ce-ti place.Ai timp sa lucrezi toata viata.