| DarkSeed a întrebat:

Cu ce as putea sa imi dau pe fata ca sa imi ascund niste pete ramase de la cosuri?(in afara de fond de ten). Sunt baiat si as vrea sa fie ceva mai simplu...
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Incearca cu un corector happy
Spalate pe fata, cu apa curata, in fiecare zi. Astfel, vor disparea mai rapid.

| Nastia a răspuns:

Mergi la dermato sa-ti dea ceva potrivit tipului tau de ten.nu-ti mai da cu toate prostiile.

| Ded a răspuns:

Inafara de fond de ten nu vei gasi o solutie, poate doar un corector. dar exista tratamente pentru disparitia acestor semne. Succes!

| mona a răspuns:

Cu un creion corector

| RainboyDash a răspuns:

Spalate cu apa inainte de culcare si dimineata pentru a impiedica microbii sa iti ajunga pe fata, incearca si o crema sau ceva pentru cosuri. eventual poti sa te dai si cu fond de ten crema..acela nu se ia decat cu apa si nu cred ca o sa faci baie in piscina iarna.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Incearca cu corector (altceva in afara de fond de ten nu cred ca este). Vezi ca inainte sa il folosesti trebuie sa te speli pe fata.Bafta